Durum Güncellemesi

Durum Güncellemesi

Taslakta duran, yarım kalmış onca yazının ardından sıfırdan bir başlangıç yaparak başlıyorum bu yazıya. Her zaman yaptığım, daha doğrusu yapmaya çalıştığım gibi olmayanı unutmayacağım bir köşeye kaldırıp vaktinin gelmesini bekliyorum.

Blogumda yazı yayınlamayalı pek uzun bir zaman oldu. Bu süreçte stajdaki iş yükümün ağırlaşması, ardından da işe başlamam biraz etkili olmuş olsa da tam anlamıyla kabul edilebilir bir bahane değil ne yazık ki. Açıkçası bir yazıyı baştan sonra tamamlayamadım hiç, hepsi bir yerlerde yarım ve askıda kaldı.

Aradan geçen haftalardan sonra hayatım ufak ufak rayına oturmaya, ben de önümü görebilmeye başlamışken birkaç kelam edeyim istedim. Zaten burayı da bir nevi anı defteri gibi kullanmıyor muyum? Bir anı bırakayım.

Son yazılarımda Isparta’da öğrenci olmaktan ve stajdan bahsetmiştim. Hayatımda en güzel etkiyi bırakan dönemler desem yeridir aslında. Hayatımı kazanma temellerini attığım Isparta’da karşıma çıkan fırsatlar silsilesinin son ucu beni İstanbul’a, ev dekorasyon dikeyinde sektör lideri olan Evidea.com’a getirdi.

Burada çok kıymetli insanlarla çalışma fırsatı bulup onlardan çok fazla şey öğrendim. Stajımın sonlarına doğru da dur hele, bir konuşalım seninle dediler ve bir baktım ki işe başlamışım. Şimdi dönüp baktığımda geriye hepsi çok hızlı geçmiş.

Sorsalar hiç yaşayamam dediğim şehirde başladım savrulmaya. Bakalım durum ne olacak?