Şüphesiz son yıllarda en sevdiğim ve yeni bölümlerini de heyecanla çektiğim dizilerden biri THE 100. Ufakça bahsedecek olursam izlemeye başladıktan sonra kitaplarını okuduğum, ardından da daha çok bağlandığım; konusu bakımıyla da bütün dikkati üstüne çeken yapımlardan bir tanesi.

Sezon arasını beklemenin pek eğlenceli olduğunu söyleyemem ama şükür kavuşturana demekten de başka şansımız yok demek lazım sanırım. Eee malum şunun şurasında ne kaldı 1 Şubat’a. Heyecanla bekliyorum anlayacağınız.

4.Sezon sanırım biraz aksiyon ağırlıklı olacak.  En azından fragmandan hep bir harala gürele, hep bir savaş var ama okuduğum forumlardan da edindiğim bilgiler doğrultusunda – ki son bölümde de bahsetmişti- ana tema doğal felaketler olacak. Açıkçası nasıl konbinleyeceklerini çok merak ediyorum ama fazla da konuşmak istemiyorum. Aşağıda sizlerle yeni sezondan iki fotoğraf ve bu sezona ait iki fragmanı paylaştım.

Keyifli seyirler 🙂
Sonumuz Yapay Zeka | The 100


The 100 (2014–)
The 100 poster Rating: 7.9/10 (86,996 votes)
Director: N/A
Writer: Jason Rothenberg
Stars: Eliza Taylor, Bob Morley, Paige Turco, Marie Avgeropoulos
Runtime: 43 min
Rated: TV-14
Genre: Drama, Mystery, Sci-Fi
Released: 19 Mar 2014
Plot: Set 97 years after a nuclear war has destroyed civilization, when a spaceship housing humanity's lone survivors sends 100 juvenile delinquents back to Earth in hopes of possibly re-populating the planet.

Okunmaya Değer Bulduysan Paylaşmayı Unutma :)

Author: Alperen Bilgehan Dede

Evidea.com CRM&Pazarlama Asistanı, Endüstri Mühendisi,4 Hayata dair şeyleri hayatın içerisinden öğrenmeyi seven, mühendislik etimolojisine hayran ancak eğitiminin problemli olduğunu düşünen insan taneciği...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir